KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14314388
nr 1431 4388
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, landskap. Olja på duk, 24x33cm, yttermått inklusive ram: 38x49cm
Kondition: skadad, lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 november 2021
kl 20:47:01
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)